Lookey.cz - realitní kancelář

Váš realitní přítel

Lucas-Realty s.r.o.
Hledám Poptávám Nabízím O nás Kontakt
Detail inzerátu

Další fotografie

Číslo: KH0009/17

Nabízíme dvougenerační dům Brno - Řečkovice

Nabízíme k prodeji malebný, romantický rodinný dům se sedlovou střechou, nacházející se v klidné části města.Dům je samostatně stojící, dvoupodlažní (dvougenerační), částečně podsklepený.Spojuje výhody chalupářského životního stylu, jako jsou topení v krbu (je ale jištěno přímotopy a dvojí klimatizací), skleník, uzavřený dvorek, altán, pergola se zahradním krbem, obytná zahradní bouda, dílna, studna, sklepy na ovoce a brambory, kotec, ideální a prostorný výběh i pro více psů) s velmi dobrou dopravní obslužností (5 minut Globus, 10 minut do centra, dobré autobusové spojení).
Celková výměra pozemku je 2.824 m2. Dle katastrální mapy je zastavěná plocha cca 115m2.
Za domem se nachází rozlehlá terasovitá zahrada orientována na jihozápad města, s krásným výhledem(Špilberk). Je na ní cca 120 m2 zpracované a ekologicky hnojené půdy, rozvod vody ke kropení.Celkově je plocha zejména vhodná k pěstování vinné révy. Ve své horní části hraničí zahrada s nedotčenou přírodní lokalitou - příměstským lesem. Vzhledem k tomu as přihlédnutím k omezenému přístupu (pouze z ulice Brigádnická), poskytuje ideální soukromí. Nesnadná dopravní obslužnost je řešena šedesátimetrovou úzkokolejnou tratí s výtahem (vozík s dostačující nosností - 300kg ).
K objektu náleží prostorná dvojgaráž. Nad garážemi je vyprojektovaná studie výstavby samostatné bytové jednotky 3 + kk o půdorysné výměře cca 70m2. Je součástí kupní ceny.
V roce 2016 prošla nemovitost generální rekonstrukcí. Byla provedena výměna oken a dveří, zateplení fasády, 2 nové koupelny a 2 WC, nové vinylové podlahy, nátěry ocelových částí, terénní úpravy ze žulových kamenů, klimatizace, rozvod krbového vytápění, rekonstrukce a revize odpadů, oprava úzkokolejky a další.
Popis:
V 1NP je jednotka s dispozici 4+1, jednotka ve 2NP je kategorie 4+kk.
První podlaží sestává z haly s krbem, pracovny, pokoje, kuchyně, koupelny a toalety, prostorné šatny a spíže.
Do druhého podlaží vedou dřevěné schody. Nachází se zde prostorná ložnice, dva menší pokojíky, obytná prostorná kuchyň, ze které se vstupuje na terasu, koupelna a toaleta.
Velké úložné prostory jsou na půdě.

Status Horká nabídka
Lokalita Brno
Typ Prodej; Osobní vlastnictví
Objekt Dům
Cena 10 000 000 Kč

Místností jiný
Plocha parcely 2 824 m2
Stavební materiál Cihla
Zahrada Ano
Vyřizuje:
Kamila Heděncová
E-mail: kamila.hedencova@lookey.cz
Telefon: 774 932 222
Mobil: 774 932 222
Právní servis - Znalecký posudek - Daňové přiznání - Převodní poplatek